Λειτουργό Παραγγελιών Καταναλωτικού

Ο Όμιλος C.A. Papaellinas με ηγετική θέση στην εισαγωγή, διανομή και πώληση καταναλωτικών, καλλυντικών και φαρμακευτικών προϊόντων, όπως επίσης και με δυναμική παρουσία στον τομέα της λιανικής πώλησης με τα καταστήματα Beauty Line, Holland & Barrett, Yves Rocher , Selekt Βeauty και Beauty Outlet, ζητά να προσλάβει Λειτουργό Παραγγελιών Καταναλωτικού.

Η θέση:

Καθήκοντα Θέσης:

  • Καθημερινός έλεγχος και επιβεβαίωση παραγγελιών που στέλνονται από τα μηχανάκια των πωλητών στον Server
  • Καθημερινός έλεγχος, επιβεβαίωση και προώθηση παραγγελιών που στέλνονται με email
  • Έκδοση τιμολογίων χρέωσης πελατών
  • Έκδοση πιστωτικών πελατών (Επιστροφές, after sales, διαφορές τιμών κ.λπ)
  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με την εκτέλεση και παράδοση παραγγελιών, έκδοση τιμολογίων χρέωσης και έκδοση πιστωτικών.
  • Επικοινωνία και συνεργασία με πωλητές σχετικά με την εκτέλεση και παράδοση παραγγελιών, έκδοση τιμολογίων χρέωσης και έκδοση πιστωτικών.

Προσόντα για τη θέση:

  • Απολυτήριο λυκείου ή Πτυχίο οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης.
  • Γνώση του SAP θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Ευχέρεια με τους αριθμούς
  • Ακρίβεια και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών και επίλυσης προβλημάτων
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα
  • Καλή Οργάνωση, πειθαρχία & επικοινωνία

Πακέτο απολαβών:

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει 13ο μισθό, ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, ασφάλεια ζωής, έκπτωση στα προϊόντα του Ομίλου και συνεχής εκπαίδευση.

Αποστολή βιογραφικού:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό  τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@cap.com.cy διευκρινίζοντας τη θέση που τους ενδιαφέρει.

Τονίζεται ότι όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.